BAŞVURU VE KAYIT HAKKINDA BİLGİLER

 

     Başvuru ve kayıt konusunda öncelikle bu sayfadaki açıklamalar dikkatlice okunmalıdır. Eğer yinede anlayamadığınız konular olursa eğitim danışmanı ile görüşülüp bilgi alınabilir.

     (Sabit: 0262 656 06 36 - GSM: 0553 279 51 64)


     Başvuru yapan kişi Elementary seviyesinden (yani en düşük seviyeden) başlamak istiyorsa seviye belirleme sınavı uygulamasına gerek yoktur. Başvuru yapan kişi en alt seviye olan elementary'nin üstünde bir seviyeden başlamak istiyorsa seviye tespit sınavı ile seviyesini ölçmelidir. Bu sınavdan aldığı puanları danışmanına bildirdikten sonra ortaya çıkacak duruma göre bir seviye seçmelidir.


     Sınav sonucunda size en uygun olan seviyeye kaydınız yapılacaktır. Seviye tespit sınavı için kayıt büromuza gelmenize gerek yoktur. Seviye tespit sınavınızı, bu linke tıkladığınızda açılan sayfadan yapabilirsiniz. Seviye tespit sınavı sayfasında gerekli açıklamalar mevcuttur.

KAYIT YAPTIRILABiLECEK SEVİYELER VE ZAMANLAR


      Öncelikle şunu belirtelimki; Danışmanlık Hizmeti İlkelerimize göre; bir programın açılmasının kesinleşmesi için en az 6 kişi kayıt yaptırmalıdır. En az 6 kişinin kayıt yaptırdığı danışmanlık hizmeti programının açılması kesinleşir. İstisnai hallerde bu sayı düşebilir. Katılımcı/Danışan sayısı 10 kişiye ulaştıktan sonra ise kayıt alımı durdurulur. Ancak danışma hizmeti başladıktan sonra, seviyeler arasında geçiş yapmak isteyen danışanlar olması durumunda sayı 1-2 kişi daha artabilir. Burada şunu belirtelimki, programlarda pratikte ortalama 8-10 kişilik guruplara danışmanlık hizmeti verilmektedir. Her ne kadar 10 danışana kadar kayıt alınabilse de, devamsızlıklar yüzünden gerçek sayı 10 kişiye ulaşmamaktadır. Yoklama istatistiklerimiz bunu göstermektedir.


    
Herhangi bir programın açılamaması veya o sınıfta yer olmaması durumunda ücretiniz iade edilecektir veya farklı bir programa geçme hakkı size tanınacaktır. 

 

KAYIT İÇİN GEREKENLER


      Mail yoluyla size bildireceğimiz banka hesabına ücretinizi yatırdıktan sonra dekontunuzu bize şahsen getirebilir veya e-mail olarak gönderebilirsiniz.

Ücretinizi yatırdığınızı bildirirken, bize aşağıdaki bigilieri de vermeniz gerekmetedir:
1) Katılmak istediğiniz danışmanlık programı ve seviyesi,
2) Katılmak istediğiniz zaman dilimi,
3) İletişim bilgilerinizi.


Aşağıda sayılan evrakları ise dersinizin başladığı gün veya bir sonraki gün yanınızda getirebilirsiniz.
1) Kimlik
2) Havale yapıldığını gösteren dekont.

 

HESAP BiLGiLERi


      Banka hesap bilgilerini büromuzu arayarak ya da mail atarak öğrenebilirsiniz.NOT 1:
Katılımcı/Danışan kişi adına başka birisi veya çalıştığı firma bankaya ücret yatırıyorsa (veya Havale/EFT yapıyorsa); açıklama kısmında danışanın adını ve danışmanlık hizmeti aldığı programın adını  belirtmesi gerekmektedir. Aksi takdirde problemler yaşanabilir.

NOT 2:
Bankaya para yatırırken veya Havale/EFT yaparken yatırdığınız miktara dikkat ediniz. Eksik veya fazla miktarda para yatırmamaya gayret ediniz. Hatalı miktarda yatırılan ücretlerin geri iadesindeki resmi prosedürler zaman ve işgücü kaybına sebep olmaktadır. Sitemizde belirtilen ücrete kdv hesaplayarak yatırınız.